top of page
bright logo.jpg

מעבודה בבלגן וכיבוי שריפות- 
לשקט נפשי ובהירות עסקית

הצטרפו היום לתוכנית לווי לבהירות עסקית בשלושה חודשים-

בתהליך מובנה, בליווי צמוד תקבלו בהירות על המקום בו העסק שלכם נמצא, המקום אליו אתם רוצים להגיע והדרך התאימה ביותר עבורכם להגיע אליו.

להיות בעלי עסק היום יכולה להיות משימה מאוד מאתגרת-

כבעלים של עסק אתם נדרשים להתמודדות עם אתגרים רבים.

בין אם אתם בעלים של עסק בתחילת הדרך או בעלים של חברה בצמיחה, אתם מוצפים בדילמות עסקיות, עומדים תמידית בצמתים של קבלת החלטות ונדרשים להבנה עסקית רחבה שחוצה תחומים רבים.

לעיתים קרובות אתה או את עומדים שם לבדכם, ללא שותף עסקי לצדכם. או מישהו שמבין 360 מעלות את הסביבה העסקית שלכם, מכיר היטב את חוזקותיכם וחולשותיכם ויכול לתמוך, לדייק, לשפוך אור וליישם יחד אתכם.

לא תמיד מתאפשר להרחיב את צוות העובדים בחברה, כדי להגיע לתוצאות העסקיות הרצויות, לעיתים אין בהירות לגבי המועד הנכון להעסיק עובד נוסף.

לרוב, אתם מוצאים עמכם עסוקים רוב היום בכיבוי שריפות, נותנים מענה לדילמות שצצות וכמעט כל זמנכם ממוקד בפעילות שוטפת.

לאורך שנים של ליווי עשרות בעלי עסקים, נוכחתי לדעת שיש כמה גורמים משותפים שתוקעים בעלי עסקים מלחיות את החלום העסקי שלהם, ומה שבאמת תוקע בעלי ובעלות עסקים זה:

 1. אין להם תוכנית פעולה ברורה ומותאמת אישית עבורם לצמיחה והצלחת העסק

 2. הם לא למדו אף פעם איך לנהל עסק- עורכת דין מוכשרת, אדריכל מוכשר, מעצבת מוכשרת, מפיקי אירועים מוכשרים, זה ממש לא מספיק- לנהל עסק זה מקצוע שאף אחד לא למד באופן מסודר.

 3. עסוקים בכיבוי שריפות בשוטף – אין להם זמן וכסף להשקיע בפעולות של צמיחה עסקית

 4. מאוד בודדים- אין להם עם מי להתייעץ ולקבל החלטות, מה שמביא הרבה פעמים לכך שהם דורכים במקום

 5. עובדים בסביבה מבולגנת, ללא תיעוד, ללא דוחות, ללא ניתוח נתונים. מה שלא מדיד – לא מנוהל. אין דרך להסיק מסקנות שיובילו לצמיחה–  לרוב יש רק התנהלות מגיבה לנסיבות הסביבה.

מה תקבלו בתוכנית ליווי:

הצטרפו היום לתוכנית לווי לבהירות עסקית, בלווי אינטנסיבי של 3 חודשים תקבלו בהירות עסקית-

 • בהירות לגבי המקום בו אתם נמצאים-

נתוני הכנסות, רווחיות, נקודת שיווקי משקל, אחוזי סגירת עסקות וכל נתון שאתם פשוט חייבים לדעת על העסק שלכם.

 • סדר וארגון-

תהליכי עבודה, תסריטי שיחה, הגדרות תפקיד, דוחות ניהוליים, תקציב למעקב הוצאות והכנסות

 • אסטרטגיה ותוכנית בהירה לצמיחה עסקית-

מרכזי רווח למיקוד עסקי, לקוח אידיאלי של העסק, תהליכי שיווק ומכירות, סטנדרטים של שירות, מוצרים ושירותים מותאמים ללקוחות הטובים שלכם.

 • תוכנית עבודה ליישום-

תוכנית בהירה, שלב אחר שלב להשגת היעדים. תוכנית המותאמת אישית לנקודה בה אתם והעסק שלכם נמצאים. אין פה ניסים, יש פה עבודה עקבית שיטתית המותאמת לכם ולעוצמות שלכם- מכם ידרשו נחישות והתמדה.

 • ליווי צעד אחר צעד עד יצירת תוצאה –

ליווי אישי במודל של שותף עסקי, אני רואה עצמי מחויבת להצלחה של כל עסק שאני מלווה.

 • חיבור לספקים הנכונים-

לאורך השנים אספתי אנשים מצוינים בפינצטה- אנליסטית, רו"ח, סטודיו למיתוג, מעצבת גרפית, עורכת דין לדיני משפחה, שיווק דיגיטלי, מומחה לינקדאין, חברת לשירותי משרד- כל מה שעסק צריך כדי ליישם את התוכנית שלו. עבורכם זה קיצור דרך משמעותי.

מבצע אביב. עד סוף מרץ 22

25% הנחה על החודש הראשון

נעים להכיר, חגית אבן-צור

 

בעלים, מאמנת ויועצת עסקית ב- Bright, ליוויתי במהלך עשרים השנים האחרונות עשרות מנהלים, יזמים ואנשי עסקים בהשגת יעדים עסקיים פורצי דרך.  בעלת תואר שני במנהל עסקים.

אני בעלת הכשרה מגוונת וניסיון מקצועי משנת 2000, בייעוץ עסקי, ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ ארגוני, הדרכה וניהול, שירות, שיווק ומכירות.  

בעלת ניסיון מוכח וידע בהובלת יחידות אירגוניות, סטרטאפים, עסקים בינוניים וקטנים להשגת יעדים תוך שיפור תהליכים ניהוליים, שיווקיים, שירותים ומכירתיים, קביעת יעדים ותוכנית פעולה ברורה. 

לקוחות אומרים:

"כתוצאה מעבודה עם חגית בשנה האחרונה, העסק שלי, שפועל מחוץ לישראל, הפך להיות רווחי בפעם הראשונה מזה שנים". גור בוסקילה

"הגעתי לחגית עם רעיון עסקי רופף, אבל מעורר השראה, ותוך זמן קצר היא עזרה לנו להתפתח לחברה עם אסטרטגיה ברורה, צוות ותוכנית פעולה".  איציק חיון

"לאט לאט נבנה המיזם תוך  פחות משנה מפתיחתו הפך לסיפור הצלחה.
אין עיתון או ערוץ שלא היה מעונין לכתוב על המיזם והביטחון שלי עלה מחודש לחודש". מיטל כץ

 

"חגית מיד התגייסה למשימה במלוא העוצמה, נכנסה לפרטים הקטנים, עשתה סדר  ובנתה שיטות עבודה ביחד אתנו, עם המון חדות ויצירתיות לפיתוח אפיקים חדשים ומרכזי רווח נוספים לעסק הקיים. והעסק אכן התרומם!" טל שלמון צעידי

"חגית ידעה להבין מהר את מהות העסק, את החוזקות ואפשרויות הצמיחה שבו, לצד שקילת צעדי התייעלות מתוחכמים. היא סייעה לנו ליצור ולהקים את המנגנונים הנדרשים לעסק, תוך מציאת הפתרונות הנכונים ביותר להגדלת הרווחיות" . יניר שביט

תודה על ההרשמה !

bottom of page