תשוקה.png

צמיחה עסקית

מנכלים ומנכליות של סטרטאפים וחברות בצמיחה, נדרשים להתמודדות עם אתגרים רבים.
בדרך כלל הם מוצפים בפעילות שוטפת, מתפקדים במספר כובעים בו זמנים, עסוקים בדילמות אסטרטגיות לצד ביצוע יומיומי של עבודה סיזיפית, טיפול בלקוחות, מענה לטלפונים, מכירות ועוד.

עומדים תמידית בצמתים של קבלת החלטות ונדרשים להבנה עסקית רחבה שחוצה תחומים רבים.
פעמים רבות התחושה של מנכל היא שהוא עושה הכל לבד, לא מתעסק בתחום המומחיות שלו, ולא מצליח לפנות זמן כדי לקחת את העסק לרמה הבאה שלו.

גדילה לא נכונה ולא מתוכננת כהלכה, מייצרת חוסר שליטה ועלולה להכניס לחץ תזרימי, למרות ההכנסות הגדלות:  יש תלונות של לקוחות, השירות הופך להיות כזה שבעיקר מכבה שריפות, לעיתים כוח האדם כבר לא מספיק, או שיש מוצרים נמכרים שאינם רווחיים, בכל מקרה, הקו בין עסק רווחי לנפילה אל בור של איבוד שליטה הוא קו דק.

זה הזמן, לחשב מסלול מחדש, ולעבור בצורה חכמה לצמיחה. זה שלב מרגש מאוד, עכשיו אינטואיציה, מזל ותעוזה לא מספיקים, כעט נכנס הצורך בחקירה, דיוק, שיטתיות ותכנית מסודרת.

ישנן אינסוף דרכים להוביל חברה לשלב הבא שלה, אך יש דרך אחת שמתאימה לחברה שלך. לשתי חברות באותו תחום יש שתי דרכים שונות, ייחודיות להן כדי לצמוח ולגדול ברווחיות.

יש צורך לגבש חזון עסקי ברור, ממנו לדייק את מודל הצמיחה הייחודי עבור החברה שלך.
לגדילה נכונה יש צורך בבניית תכנית עבודה והצבת יעדים ברורים, שהם פועל יוצא של האסטרטגיה. תכנית עבודה מסודרת ושיטתית, אשר לוקחת בחשבון את קהל היעד, איכות השירות ותהליכי מכירה ומתבססת על הניסיון הקיים. בנוסף, יש לגבש הגדרות תפקיד מדויקות.


לנו ב- Bright יש פתרונות מעשיים כדי לעזור לך להצמיח את החברה שלך לשלב הבא שלך, תוך ליווי הדוק, שותפות ומחויבות אמתיים.
star.png